Інформаційна система ІТС

Інформаційна система ІТС

Опис

Інформаційна система ІТС (ІС ІТС) створена спеціально для користувачів програм для автоматизації бізнесу – для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів.

В ІС ІТС представлені новини, коментарі та консультації спеціалістів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмах для автоматизації бізнесу, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправки її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «FREDO Звіт».

ІС ІТС складається з декількох розділів. Матеріали ІС ІТС оперативно оновлюються в Інтернеті на сайті its.1c.ua. ІС ІТС доступна в режимі 24*7 – цілодобово, без вихідних і святкових днів.

ІС ІТС широко застосовується в навчальному процесі вищих і середніх навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів з технічних і економічних спеціальностей, що передбачає використання програм для автоматизації бізнесу.

 

Переваги

Унікальність ІС ІТС полягає в тому, що авторами розміщених матеріалів є розробники програм для автоматизації бізнесу, аудитори та методисти ІТС.

Експерти і методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для ІС ІТС. Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства в програмах для автоматизації бізнесу з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

Використовуючи ІС ІТС, ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, економите час для вирішення щоденних задач, ефективно використовуєте свою програму для автоматизації бізнесу.

Умови отримання

Для отримання доступу до ІС ІТС необхідно мати діючий договір інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з обслуговуючою компанією.

Програми, в яких реалізовано сервіс

ІС ІТС доступна користувачам всіх версій програм для автоматизації бізнесу.

Вартість

ІС ІТС складається з декількох розділів, які призначені для різних категорій користувачів. Перелік розділів ІС ІТС, до яких має доступ користувач, визначається видом укладеного договору ІТС:

 • Договір ІТС рівня ПРОФ – доступ до всіх розділів ІС ІТС.
 • Договір ІТС рівня ТЕХНО – обмежений доступ до технічної документації.

З метою підтримки навчального процесу, орієнтованого на фундаментальну підготовку молодих спеціалістів, чия подальша робота буде пов'язана з активним використанням програм для автоматизації бізнесу, всім навчальним закладам доступ до ІС ІТС надається безкоштовно за умови підписання Меморандуму про співпрацю зі всеукраїнською громадською організацією «Спілка автоматизаторів бізнесу». Після підписання Меморандуму, навчальним закладам надається сервіс «Освітній супровід», до складу якого входить безкоштовне отримання інформаційно-методичних матеріалів ІС ІТС.

 

 

Пакети ІТС

Пакет онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ"

Склад сервісів у тарифному пакеті "ІТС ПРОФ" :

 • доступ до онлайн-сервісу "Оновлення програм"
 • повний доступ до онлайн-бази сервісу "ІС ІТС"
 • доступ до онлайн-сервісу "Лінія консультацій"
 • доступ до онлайн-сервісу "RDI Service"
 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юридичних осіб
 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен"
 • доступ до онлайн-сервісу "Консультації аудитора" (12 консультацій)
 • сервіс "Лекторій" (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів)

Програма лояльності розповсюджується на всіх користувачів, які безперервно продовжують договори за тарифом "ІТС ПРОФ", крім продовжень на 24 місяці (в останньому випадку програма лояльності не діє).

 

Пакет онлайн-сервісів "ІТС ТЕХНО"

У складі тарифного пакету "ІТС ТЕХНО" змінився доступ до матеріалів інформаційної системи ІТС (ІС ІТС) – буде відключений доступ до методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу, крім доступу до документації.

Склад сервісів у тарифному пакеті "ІТС ТЕХНО" :

 • доступ до онлайн-сервісу "Оновлення програм"
 • доступ до онлайн документації з продуктів для автоматизації бізнесу (в онлайн-базі сервісу "ІС ІТС")

 

 

Пакет онлайн-сервісів "Техпідтримка"

Склад пакету:

 • повний доступ до онлайн-бази сервісу "ІС ІТС";
 • доступ до онлайн-сервісу "Лінія консультацій";
 • доступ до онлайн-сервісу "RDI Service";
 • сервіс "Лекторій" (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

Доступ до пакету сервісів "Техпідтримка" може придбати користувач будь-якого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців на умовах оплати за весь період. 
Можна оформити один доступ до пакету сервісів "Тех.підтримка" на один реєстраційний номер програмного продукту.

Даний пакет онлайн-сервісів може бути цікавий:

 • користувачам будь-яких ліцензійних продуктів, що бажають отримувати регулярну і актуальну інформацію з різних напрямків обліку та роботи в програмах з матеріалів, опублікованих в сервісах "ІТС" або "Лекторій";
 • користувачам базових версій програмних продуктів для автоматизації бізнесу і користувачам пакета онлайн-сервісів "ІТС ТЕХНО" для отримання повного доступу до сервісів технічної підтримки. 

 

 

Пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський"

Пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський", в який входять онлайн-сервіси ІТС, корисні бухгалтеру з перших годин роботи в програмі.

Склад сервісів у тарифному пакеті "Бухгалтерський":

 • доступ до онлайн-сервісу "Пактум.Контрагент" пакет "Бізнес 2200";
 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юридичних осіб;
 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен";
 • доступ до онлайн-сервісу "Консультації аудитора" (12 консультацій);
 • сервіс "Лекторій" (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

Пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський" можуть придбати користувачі будь-якого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців на умовах оплати за весь період. 

 

 

Пакет онлайн-сервісів "FREDO"

На додаток до існуючих можливостей підключення до сервісів "FREDO Звіт" і "FREDO ДокМен"  додається новий пакет сервісів "FREDO" для юридичних осіб та для фізичних осіб – підприємців.
Склад пакету для юридичних осіб:

 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юридичних осіб;
 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен".

Склад пакету для ФОП:

 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для ФОП на ССО;
 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен".

Доступ до сервісів "FREDO" за відповідними тарифними пакетами надається будь-якому ліцензійному користувачеві програми для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців на умовах оплати за весь період. 
Доступи до пакетів онлайн-сервісів "FREDO" на 12 місяців для юридичної особи або ФОП на ССО можуть оформлюватись зареєстрованим користувачам будь-яких ліцензійних продуктів для автоматизації бізнесу у разі відсутності у них договору ІТС ПРОФ.

 

 

Онлайн-сервіс "RDI Service"

Продаж доступу до сервісу "RDI Service" користувачам будь-якого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців на умовах оплати за весь період.
Сервіс ІТС "RDI Service" надається користувачами, які мають діючий договір ІТС ПРОФ (платний або пільговий), пакет онлайн-сервісів "Тех.підтримка" або річну підписку на сервіс "RDI Service". 

 

Онлайн-сервіс "ІТС Ретро"

Беручи до уваги велику кількість клієнтів, які використовують програми УТП і УВП, інформаційно-технологічний супровід цих програм попереднього покоління буде здійснюватися за підвищеними тарифами ("ІТС Ретро"). Залежно від складності прикладного функціоналу програми попереднього покоління "ІТС Ретро" підрозділяється на 4 категорії. З 01.07.2021 р. планується здійснювати підтримку:

 • програми УТП – за "ІТС Ретро" 1-ї категорії
 • програми УВП – за "ІТС Ретро" 2-ї категорії

З одного боку, це дасть користувачам час для спокійного переходу на сучасні програмні продукти. З іншого боку, це дозволить розробникам забезпечити якісну і своєчасну підтримку змін законодавства на період переходу, а також дозволить отримати фінансування трудовитрат на підтримку програм попереднього покоління.

"ІТС Ретро" включає всі сервіси "ІТС ПРОФ":

 • доступ до онлайн-сервісу "Оновлення програм" для програм, які підтримуються за "ІТС Ретро"
 • повний доступ до онлайн-бази сервісу "Інформаційна система ІТС"
 • доступ до онлайн-сервісу "Лінія консультацій"
 • доступ до онлайн-сервісу "RDI Service"
 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юридичних осіб
 • доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен"
 • доступ до онлайн-сервісу "Консультації аудитора" (12 консультацій)
 • сервіс "Лекторій" (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів)

Порівняння пакетів онлайн-сервісів:

 

Назва пакету "ІТС ПРОФ" "ІТС ТЕХНО" "Тех.підтримка" "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ" "FREDO"
Опис
онлайн сервісів
Збільшено кількість консультацій в сервісі "Консультації аудитора" з однієї на рік до 12 на рік, а також додано сервіс "FREDO ДокМен". Відключений доступ до матеріалів інформаційної системи ІТС (ІС ІТС), крім доступу до документації. Оновлення нормативно-довідкової інформації, Лінія консультацій, Лекторій, База знань Єдиний пакет онлайн-сервісів, з вартістю нижче, ніж доступ до кожного онлайн-сервісу окремо. Доступ до "FREDO Звіт" і "FREDO ДокМен" дешевше, ніж вартість підключення до кожного із зазначених сервісів окремо.
  Склад сервісів: Склад пакету для юридичних осіб: Склад пакету для ФОП:
"Оновлення програм" + +        
"ІС ІТС" +   +      
Документація
(в "ІС ІТС")
  +        
"Лінія консультацій" +   +      
"Консультації аудитора"
(12 консультацій)
+     +    
"Лекторій" +   + +    
"RDI Service" +   +      
"FREDO Звіт"
для юридичних осіб
+     + +  
"FREDO ДокМен" +     + + +
"FREDO Звіт"
для ФОП на ССО (єдиний податок)
          +
"Пактум.Контрагент" пакет "Бізнес 2200"       +    
 Ціна, грн/рік 8700* 6600 3000 5900 3000 1200
*Ціна за програмою лояльності при умові продовження пакету ІТС ПРОФ рік на наступний термін без перерви періоду. Повна вартість пакету ІТС ПРОФ 9900 грн/рік
      

 

Вартість нових пакетів можна переглянути тут

viber viberviber viber